Fototorty


Przewidujemy dwie możliwości realizacji zamówień: według poniżej prezentowanych przykładowych realizacji; w oparciu o spersonalizowany projekt ( po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach)

fototorty

Lód

fototorty

Golden Rose

fototorty

Vizir

Na specjalne okazje fototorty z Cukierni Ptyś

Opłatki na tort okolicznościowy umożliwiają spersonalizowanie projektu na wyjątkowe okazje. Jeżeli chcesz zamówić tort z własnym zdjęciem, zobacz, jakie wzory oferujemy. Przewidujemy kilka możliwości realizacji według przykładów, które znajdziesz na stronie. Dzięki obejrzeniu dotychczasowych realizacji łatwiej będzie wyobrazić sobie i zamówić taki wariant fototortu, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom. Każdy projekt tortu z drukowanym opłatkiem wymaga indywidualnych ustaleń dotyczących wielkości, składników, wyglądu i smaku.

Drukowanie opłatków na tort w Cukierni Ptyś Łódź

Łódź Widzew

Cukiernia Ptyś przygotowuje na zamówienie torty ze zdjęciem na wyjątkowe okazje. Chcesz zaskoczyć gości osobistym akcentem na przyjęciu? Oryginalny tort według własnego pomysłu to znakomity sposób na uczczenie ważnego wydarzenia.

Od liczby osób na przyjęciu zależy wielkość tortu z opłatkiem. Do wyboru jest wiele smaków, które możemy zaproponować. Nasze wyroby powstają wyłącznie z wysokiej jakości produktów i w oparciu o najlepsze receptury. Nieustannie dostosowujemy ofertę słodkości do zmieniających się gustów klientów, wprowadzając między innyi opłatek na tort w Cukierni Ptyś Łódź.

Jak zamówić fototort?

Fototorty na zamówienie ze zdjęciem lub dedykacją według oryginalnych pomysłów przygotowują nasi doświadczeni cukiernicy. Jeżeli w ofercie nie znalazłeś wymarzonego ciasta, Cukiernia Ptyś z przyjemnością wykona je na zamówienie. Spersonalizowane słodkości to świetna okazja na przygotowanie wyjątkowej niespodzianki! Zdecyduj, jak ma wyglądać i smakować tort na urodziny lub przyjęcie firmowe i ciesz się z gośćmi znakomitym efektem. Przedstaw swój pomysł, a Cukiernia Ptyś przygotuje opłatek na tort i zrealizuje plan w doskonałym stylu!

  • Nasza oferta obejmuje:
  • Okolicznościowe torty z opłatkiem,
  • Opłatki na tort z bohaterami z bajek,
  • Foto tortyz własnym zdjęciem,
  • Torty ze zdjęciem dla dzieci na urodziny,
  • Drukowanie opłatków na tort z dowolną grafiką,
  • Torty z opłatkiem dla firm.

Zamówienie możesz złożyć na miejscu w cukierni, telefonicznie lub mailowo przez Internet.

Torty dla dzieci ze zdjęciem

Przed zamówieniem tortu na przyjęcie dla dzieci warto przejrzeć przykłady i zainspirować się pomysłami, które już wcześniej zostały zrealizowane. Cukiernia Ptyś przygotowuje fototorty na zamówienie dla dzieci według kilku koncepcji. Każdy projekt można spersonalizować i nadać mu więcej osobistych elementów, a także udekorować na podstawie zdjęcia.

Latem popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych cieszą się opłatki na torty lodowe. Lody sporządzamy według własnych receptur z gwarancją użycia naturalnych składników.

Przyjęcia w firmie także nie mogą się obyć bez odpowiedniej oprawy. Torty z opłatkiem drukowanym na zamówienie, o nietypowych kształtach i w kolorystyce związanej z barwami firmy to dla nas żaden problem. Wystarczy uzgodnić pomysł i podać liczbę osób zaproszonych na imprezę. O resztę zatroszczą się nasi cukiernicy.

Cukiernia Ptyś

Siedziba główna
Filia
Wszystkie ciasteczka na tej stronie są absolutnie pyszne. Zapoznaj się z warunkami współpracy, polityką prywatności strony i plików cookies