Torty okolicznościowe


 Przewidujemy dwie możliwości realizacji zamówień: według poniżej prezentowanych przykładowych realizacji w oparciu o spersonalizowany projekt ( po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach)

torty okolicznościowe

Urodziny Kuby

torty okolicznościowe

Gitara elektryczna

torty okolicznościowe

Zumba

torty okolicznościowe

Smok

torty okolicznościowe

Zapasy

torty okolicznościowe

Sum

torty okolicznościowe

Sukienka

torty okolicznościowe

Koszula

torty okolicznościowe

Motor

torty okolicznościowe

Relax

torty okolicznościowe

Aparat fotograficzny

torty okolicznościowe

Żubr

torty okolicznościowe

Fortepian

torty okolicznościowe

Basen

torty okolicznościowe

Zegar

Torty okolicznościowe

Nasza cukiernia oferuje niezwykle duży asortyment najróżniejszych wypieków, które są doskonałym połączeniem wybornego smaku i efektownych dekoracji. Oferujemy oryginalne i spersonalizowane torty okolicznościowe, które przygotowujemy na różne okazje. 

Nasze torty okolicznościowe wyróżniają się zachwycającymi wzorami i motywami oraz atrakcyjnymi zestawieniami kolorów. Jeśli szukasz niebanalnych pomysłów oraz doskonałych walorów smakowych, koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Torty na każdą okazję

Torty okolicznościowe stanowią wyjątkową oprawę każdego przyjęcia. Dotyczy to zarówno rodzinnych uroczystości, jak i firmowych imprez. Spersonalizowane torty cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem. Taki tort może nawiązywać do zainteresowań jubilata, stanowiąc niezwykle ciekawy akcent urodzinowego przyjęcia. Torty okolicznościowe dają również możliwość wyjątkowej celebracji firmowych osiągnięć. W naszym sklepie proponujemy również wypieki na konkretne okazje. Najważniejsze kategorie to:

Oferta naszego sklepu wyróżnia się wysoką jakością produktów, doskonałą harmonią smaków i dbałością o dekoracyjne detale.

Torty okolicznościowe (Łódź) – najlepszy wybór urodzinowych wypieków

W naszym sklepie znajdziesz niezwykle duży wybór najróżniejszych propozycji, w tym tortów okolicznościowych. Torty urodzinowe mogą przybierać różne kształty i nawiązywać do różnych motywów. W naszej ofercie znajdziesz tort urodzinowy w kształcie gitary, ryby albo fortepianu. Ogromną popularnością cieszą się również torty z motywem męskiej koszuli i kapsla od piwa. Nasze urodzinowe propozycje mogą przybierać najróżniejsze formy, zawsze jednak wyróżniają się efektownym zestawieniem kolorów i doskonałym smakiem. Możesz się zdecydować na klasyczne okrągłe propozycje albo prostokątne wypieki. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i jesteśmy w stanie przygotować każdą tematyczną dekorację. Cukrowe hantle? Aparat fotograficzny? A może basen z błękitną wodą? Masz jakiś oryginalny pomysł? Skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy rozwiązanie i stworzymy Twoje wymarzone ciasto.

Oryginalne torty firmowe

Szukasz oryginalnego pomysłu na torty okolicznościowe? Nasz sklep w Łodzi daje Ci taką możliwość. Możemy przygotować torty na każdą okazję – w najróżniejszych kształtach i z różnymi dekoracjami na indywidualne życzenie klienta. Naszą specjalnością są również torty firmowe, które mogą stanowić wyjątkowy akcent na firmowym przyjęciu. Wysokiej jakości produkty oraz piękne zdobienia sprawiają, że każdy nasz wypiek prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i doskonale smakuje.

Cukiernia Ptyś

Siedziba główna
Filia
Wszystkie ciasteczka na tej stronie są absolutnie pyszne. Zapoznaj się z warunkami współpracy, polityką prywatności strony i plików cookies