Torty na chrzciny


Przewidujemy dwie możliwości realizacji zamówień: według poniżej prezentowanych przykładowych realizacji; w oparciu o spersonalizowany projekt ( po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach)

torty na chrzciny

Błękitna kraina

torty na chrzciny

Japoński

torty na chrzciny

Koronkowy ze wstążką

torty na chrzciny

Kwiatowa kraina

torty na chrzciny

Niebieskie buciki

torty na chrzciny

Glamour
torty na chrzciny

Przenikające motylki
torty na chrzciny

Królewski

torty na chrzciny

Tort Martynki

Torty na chrzciny

Szukasz efektownego tortu na chrzciny Twojego dziecka? Nasza cukiernia oferuje duży wybór okolicznościowych ciast, które będą się doskonale prezentować podczas rodzinnej uroczystości. Proponowane przez nas torty na chrzciny to bardzo dekoracyjne oraz smaczne propozycje, które mogą stanowić niezwykle atrakcyjny akcent podczas tego wyjątkowego święta.

Torty na chrzciny Łódź – duży wybór wzorów i motywów

Oferowane przez nas torty na chrzciny są dostępne w najróżniejszych wzorach oraz motywach. Możesz się zdecydować na tradycyjne torty okrągłe, torty piętrowe oraz efektowne prostokątne propozycje, które bez problemu dopasujesz do płci dziecka. Nasza Błękitna kraina doskonale nada się na uroczystość chrztu małego chłopca. Piękne niebieskie zdobienia prezentują się niezwykle atrakcyjnie, a całość stanowi niezwykle efektowną całość. Z kolei w przypadku dziewczynki idealną propozycją może się okazać tort koronkowy ze wstążką wykonany z różowej masy cukrowej i ozdobiony pięknymi białymi koronkami. Ten tort będzie się atrakcyjnie prezentować na każdej uroczystości. W naszej ofercie znajdziesz bardzo dużo takich oryginalnych propozycji. Możemy również przygotować w pełni spersonalizowany tort na chrzciny – według Twojego indywidualnego projektu.

Efektowne torty na chrzciny w naszej ofercie

Torty na chrzciny, które sprzedajemy w naszym sklepie w Łodzi, są dostępne w najróżniejszych wariantach smakowych i z różnymi dekoracjami. Znajdziesz tam propozycje ozdobione masą cukrową, kremem, efektownymi jadalnymi koronkami lub kwiatami. Niezwykle uroczą ozdobą są również cukrowe dziecięce buciki, które stanowią bardzo popularny motyw podczas tej uroczystości. Możesz się również zdecydować na różne formaty i wielkości ciasta – w zależności od liczby gości. Wszystkie nasze projekty na chrzciny prezentują się bardzo elegancko i atrakcyjnie.

Inne torty okolicznościowe

Elegancki tort na chrzciny to niejedyna nasza propozycja okolicznościowych ciast. Nasza cukiernia oferuje duży wybór wypieków na różne uroczystości rodzinne i imprezy firmowe. Znajdziesz u nas:

 

Możesz zamówić proponowane przez nas realizację albo zdecydować się na swój własny projekt po wcześniejszej konsultacji. Wszystkie nasze wypieki są wyjątkowo smaczne i przygotowywane z wysokiej jakości produktów. Wyróżniają je również efektowne cukiernicze dekoracje.

Cukiernia Ptyś

Siedziba główna
Filia
Wszystkie ciasteczka na tej stronie są absolutnie pyszne. Zapoznaj się z warunkami współpracy, polityką prywatności strony i plików cookies