Torty dla firm


Przewidujemy dwie możliwości realizacji zamówień: według poniżej prezentowanych przykładowych realizacji; w oparciu o spersonalizowany projekt ( po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach)

torty dla firm

BMW

torty dla firm

Golden Rose

torty dla firm

Vizir

torty dla firm

MPK

torty dla firm

Douglas

torty dla firm

Butla z gazem

torty dla firm

OBI

torty dla firm

GOH

torty dla firm

MAC

Torty dla firm

Szukasz unikalnego tortu na ważną firmową imprezę? Zapraszamy Cię do naszej cukierni. Przygotujemy tort w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań.Dobierzemy wielkość zamówionego ciasta oraz odpowiednie dekoracje do profilu działalności firmy i charakteru uroczystości. Nasze oryginalne torty firmowe są znakomitym akcentem podczas każdego służbowego przyjęcia. Stwórz z nami tort na imprezę firmową według swojego indywidualnego projektu.

Torty dla firm – Łódź miejscem, które jest pełne możliwości

Nasze przykładowe realizacje udowodnią Ci, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie przygotować tort z efektownym logo firmy i z dekoracjami, które bezpośrednio nawiązują do działalności przedsiębiorstwa. Nasze torty dla firm to najczęściej bardzo duże propozycje, które przyciągają uwagę swoim niebanalnym wzornictwem, nawiązującym kolorystycznie do firmowych akcesoriów i logo firmy. Torty firmowe mogą przybierać najróżniejsze formy. Możesz się zdecydować na tradycyjne torty okrągłe, duże prostokątne propozycje albo torty o określonym kształcie. Takie personalizowane wypieki będą doskonałą oprawą dla każdej firmowej uroczystości i z pewnością zachwycą wszystkich gości.

Nasze dotychczasowe realizacje

Nasze torty dla firm, które realizujemy w naszym sklepie w Łodzi, to niezwykle profesjonalne projekty, które zachwycają dbałością o każdy szczegół oraz wyjątkową harmonią smaków. Dotychczas z naszych usług skorzystały między innymi takie marki, jak:  

Nasze torty dla firm mogą być różnej wielkości i mieć różne smaki. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z klientem. Warto przesłać zlecenie na tyle wcześnie, żeby mieć czas na doprecyzowanie projektu. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, żeby efekt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Tort firmowy i inne ciasta okolicznościowe – w Łodzi znajdziesz najlepsze propozycje

Interesuje Cię oryginalny i smaczny tort firmowy? Łódź to miasto, w którym masz możliwość zamówienia pysznych wypieków z dowolnymi dekoracjami. Wystarczy się z nami skontaktować i omówić szczegóły realizacji. Przygotujemy tort na każdą okazję. Oryginalny tort na imprezę firmową to niejedyna nasza propozycja. W asortymencie naszej cukierni torty firmowe stanowią tylko jedną z kategorii. Przygotowujemy również torty okolicznościowe na urodziny dzieci, torty na komunie, śluby i chrzciny. Proponujemy również wiele standardowych propozycji, które sprawdzą się doskonale na każdej rodzinnej lub firmowej uroczystości. Jeśli szukasz pięknych i smacznych wypieków, nie mogłeś trafić lepiej.

Cukiernia Ptyś

Siedziba główna
Filia
Wszystkie ciasteczka na tej stronie są absolutnie pyszne. Zapoznaj się z warunkami współpracy, polityką prywatności strony i plików cookies