Torty na komunię


Przewidujemy dwie możliwości realizacji zamówień:  według poniżej prezentowanych przykładowych realizacji;
w oparciu o spersonalizowany projekt ( po wcześniejszych indywidualnych ustaleniach)

torty na komunię

Rossa

torty na komunię

Księga z opłatkiem biała

torty na komunię

Księga z opłatkiem

torty na komunię

Serce z Eucharystią

torty na komunię

Serce

torty na komunię

Eucharystia

torty na komunię

Koronkowy

Torty komunijne

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą tortów komunijnych. To bardzo eleganckie i efektowne propozycje, które mogą być niezwykle atrakcyjnym elementem każdego przyjęcia komunijnego. Oferujemy torty komunijne w kształcie księgi, serca i piętrowe propozycje z wyjątkowo dekoracyjnym wykończeniem. Nasze torty na komunię to idealne połączenie doskonałego smaku i atrakcyjnego wyglądu.

Najlepsze torty na komunię – Łódź

Tort na pierwszą komunię stanowi niezwykle ważny akcent na tę wyjątkową uroczystość. Nasze torty komunijne prezentują się bardzo efektownie. Masz do wyboru kilka standardowych wzorów, ale możemy również przygotować tort na indywidualne zamówienie – po wcześniejszych konsultacjach. Oferowane przez nas torty na komunię są utrzymane w białych lub kremowych kolorach z uwzględnieniem charakterystycznych dla tej uroczystości elementów dekoracyjnych.

Tort na pierwszą komunię w formie księgi

Torty komunijne w kształcie księgi to bardzo popularna propozycje, które prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Rozłożona księga to jeden z częściej wybieranych projektów, który z pewnością zachwyci wszystkich gości komunijnego przyjęcia. Taki tort jest wykończony kolorowym nadrukiem na jadalnym opłatku, na którym można wydrukować dowolnie spersonalizowany tekst. Nasze torty komunijne, które można kupić w Łodzi, to jednak nie tylko efektowne propozycje w postaci otwartej księgi.

Torty komunijne Łódź – najciekawsze propozycje

Proponujemy również inne niezwykle atrakcyjne wypieki. Możesz się zdecydować na tort w kształcie serca z przepięknie wykonaną trójwymiarową eucharystią, a także bardzo efektowny tort Rossa, który przyciąga uwagę oryginalnymi ozdobami. Torty komunijne mogą przybierać najróżniejsze formy. Możesz się zdecydować na klasyczne torty piętrowe oraz okrągłe i prostokątne propozycje. Na szczególną uwagę zasługuje również tort koronkowy, który zachwyca delikatnym motywem cukrowej koronki.

Nie tylko torty komunijne

Specjalnością naszego zakładu są nie tylko torty na komunię. Łódź to miasto, w którym działamy, i gdzie możesz skorzystać z wielu innych możliwości. Nasza cukiernia oferuje najróżniejsze torty okolicznościowe, które mogą stanowić cenną oprawę rodzinnych uroczystości i firmowych imprez. Spersonalizowane torty z pewnością podkreślą rangę każdego przyjęcia. Najważniejsze kategorie z naszej oferty to:

 

Oferujemy również bardzo duży wybór tortów standardowych oraz innych wypieków. Zawsze stawiamy na wysoką jakość produktów i dbałość o dekoracyjne detale.

Cukiernia Ptyś

Siedziba główna
Filia
Wszystkie ciasteczka na tej stronie są absolutnie pyszne. Zapoznaj się z warunkami współpracy, polityką prywatności strony i plików cookies